Witamy na stronie BIURA PROJEKTOWEGO RATAJGROUP

Jesteśmy firmą projektową świadczącą usługi w zakresie projektowania budowlanego i technologicznego dla budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego oraz projektowania specjalistycznych konstrukcji inżynierskich. Dzięki bogatej wiedzy teoretycznej i praktycznej zdobytej podczas udziału w różnorodnych realizacjach jesteśmy w stanie zaprojektować każdy, nawet najbardziej skomplikowany obiekt. Ze względu na wielobranżowy charakter działalności biura współpracujemy z doświadczonymi inżynierami : architektami, konstruktorami, projektantami instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznych, jak również geodetami i geologami. Nasi współpracownicy to wysoko wykwalifikowani specjaliści z długoletnim stażem, posiadający niezbędne uprawnienia.

Oferta naszego biura obejmuję również kompleksowe usługi w zakresie prowadzenia budowy oraz doradztwa administracyjno-prawnego na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz zachęcamy do współpracy.

DLACZEGO MY

Wiemy, że inwestycje wymagają ogromnego zaangażowania i obywają się na wielu płaszczyznach, dlatego naszym inwestorom oferujemy wsparcie na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Łączymy wiele dziedzin doradztwa inwestycyjnego, by efektywnie realizować cele naszych Klientów.

Oczywistym jest, że jednym z głównych aspektów wyboru właściwego biura projektowego jest cena oferowanej usługi. Ugruntowana pozycja na rynku sprawia, że jako nieliczni możemy zaproponować wysokiej jakości usługi w możliwie najatrakcyjniejszych cenach.

Wykwalifikowany zespół projektowy RATAJGROUP gwarantuje sprawną realizację powierzonych projektów z zastosowaniem najnowocześniejszych materiałów i technologii dostępnych w budownictwie.

Z przyjemnością informujemy, iż nasza firma otrzymała certyfikat Rzetelna Firma. Pragniemy tym samym podkreślić swoją wiarygodność i rzetelność, a także przejrzystość prowadzonej działalności gospodarczej i stosowanie się do zasad etycznego prowadzenia biznesu.

Uczciwość warta jest tego, aby się nią chwalić.

Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby powierzone naszej firmie zlecenia były realizowane z największą starannością w ustalonych terminach. Takie działanie jest dla naszej firmy największym priorytetem.